Instructions to make a publication delineation for a magazine

Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido

در این مقاله آموزش کورل به نحوه ایجاد تصویر سرمقاله برای یک مجله می پردازیم و شما را در این مسیر همراهی می کنیم تاجایی که به فردی حرفه ای در زمینه آموزش کورل مقدماتی تبدیل شوید.

 

چه چیزی آن را به یک تصویر عالی از سیستم تبدیل می کند؟

برای من شخصاً ، موفقیت یک تصویر بزرگ  طبق آموزش کورل مقدماتی تحریریه اغلب به این بستگی دارد که آیا مدیر هنری یا سردبیر یک مجله یا روزنامه می فهمد که یک تصویرگر برای افزودن به یک داستان چه کاری می تواند انجام دهد. این فقط تصویری نیست که با متنی همراه باشد که به نظر جالب می رسد ، اگرچه بد نیست البته اگر باشد. این امر همچنین می تواند به این دلیل باشد که ویراستاران برای پر کردن صفحه به "چیزی" احتیاج دارند و نه به این دلیل که تصویر خود دلیل حضور در آن را دارد.

 

 

چون اتفاق می افتد من بسیار خوش شانس هستم که توانسته ام با مشتریانی کار کنم که واقعاً قدرت تصاویر را درک می کنند.

این همکاری تا حدی است که در آن به تصویرگر آزادی کار داده می شود و  طبق آموزش کورل مقدماتی  مشتری به شهود هنرمند اعتماد می کند و به آنها امکان می دهد سبک خود را بیان کنند. آزادی ایجاد موفقیت آمیز چیزی برای یک مجله همچنین به درک تصویرگر بستگی دارد که این نقش برای نشان دادن موضوع مقاله و نه فقط ایجاد آثار هنری برای منیت آنهاست ، در حالی که سبک آنها را به عنوان یک هنرمند حفظ می کند. این کمتر از پشتیبانی از یک داستان با تصاویر بر اساس موضوع مقاله است. به عبارت دیگر: ارتباطات.

 

 

 

ابزارهای معاملاتی و نحوه اداره آن

ابزارهای من در این زمینه ابزارهای سنتی ، نرم افزارها و ابزارهای گرافیکی دیجیتال ، دوربین و قهوه هستند. بعد از صحبت درباره اصل مطلب با مدیر هنری یا سردبیر ، من معمولاً به یک کافی شاپ در کافه محلی می روم تا مقاله را بخوانم و تحلیل کنم. بیشتر اوقات ، پیش از ورود به نرم افزار گرافیک ، ابتدا پیش نویس های ناهموار را طبق آموزش کورل مقدماتی  در دفترچه یادداشت خود می خواندم و ترسیم می کردم.

 

نقاشی

برای این کار تصویر سازی ، در انتقال به ابزارهای دیجیتال ، من از PHOTO-PAINT Coral و قرص قلم Wacom خود استفاده کردم

 

پس از تنظیم عرض و ارتفاع آثار هنری ، کادر محاوره ای New Image را در آموزش کورل مقدماتی Corel PHOTO-PAINT (File> New ...) یا (CTRL + N) باز می کنم. اندازه و وضوح تصویر را روی 300 dpi تنظیم کردم و فضای رنگی RGB را انتخاب کردم. سپس یک خونریزی 5 میلی متری اضافه می کنم.

 

مدیریت رنگ

اگر با مشتری جدیدی روبرو هستم ، همیشه از آنها می پرسم که آیا آنها تصویر را در RGB یا CMYK ترجیح می دهند و در چه نمایه رنگی می خواهند. اگر آنها با نمایه رنگ تماس بگیرند ، من با همان نمایه کار می کنم - یا بعداً آن را به CMYK تبدیل می کنم. وقتی صحبت از مدیریت رنگ می شود ، نباید پیچیده تر از آن باشد.

 

اگر مشتری بخواهد تصویر را به صورت RGB بدست آورد ، بیشتر sRGB یا Adobe RGB 1998 خواهد بود. مواردی وجود دارد که به CMYK منتقل می شود و اگر به CMYK نیاز داشته باشند ، من دوست دارم در مشخصات رنگ یکسان کار کنم ، زیرا من تا مطمئن شوید که رنگها همانطور که قرار است خاتمه می یابند. وقتی بعداً تصاویر را به عنوان پرونده tiff صادر کردم ، مطمئن می شوم که پروفایل های رنگ در کادر گفتگوی صادرات انتخاب شده باشند.

 

 

 

به این ترتیب ، اطمینان حاصل می شود که رنگ ها در آموزش کورل مقدماتی همه برنامه ها از جمله تمام برنامه هایی که مشتریان و بعداً شرکت چاپ با آنها کار می کنند ، یکسان به نظر می رسند. سپس روی تأیید کلیک کنید. برای این منظور من فقط Adobe RGB 1998 را انتخاب کردم ، زیرا فضای رنگی Adobe RGB 1998 بیشتر از sRGB است و بهتر به CMYK تبدیل می شود.

 

کار دیگری که می خواهم انجام دهم این است - در صورت امکان - یک نمونه سند PDF از مشتری ، بنابراین می توانم درک کنم که آنها چگونه این تصاویر را در مجله خود تجسم می کنند. من آن را در CorelDRAW باز می کنم و از آن به عنوان مرجع خود استفاده می کنم. از آنجا که یکی از این دو تصویر دو برابر است ، و دیگری اینکه کوچکتر باشد و روی هر دو ستون قرار گیرد ، من یک راهنما در وسط صفحه در CorelDRAW قرار می دهم ، و در هر طرف یک راهنما را با فاصله حدودی اضافه می کنم 10 میلی متر از وسط فاصله دارد. به این ترتیب من می دانم که وقتی مردم صفحات را بخوانند و صفحه بندی می کنند تصویر به طور تصادفی پنهان نمی شود. به این ترتیب ، من کنترل بیشتری بر نتیجه نهایی دارم. اما گاهی اوقات مدیر هنری تصمیم نگرفته است که طرح نهایی چه خواهد بود ، بنابراین من فقط می پرسم که این یک پرتره است در پکیج آموزش کورل دراو  یا یک تصویر منظره.

 

نقاشی های خشن من را به Coral PHOTO-PAINT می آورد ، گاهی اوقات فقط از نقاشی عکس می گیرم و گاهی اوقات آن را داخل اسکن می کنم. سپس (CTRL + I) را به عنوان یک شی new جدید در Docker Manager Object وارد می کنم. من شفافیت را در حدود 50٪ قرار دادم ، فقط برای اینکه تصوری دقیق از چگونگی و مکان شروع به ترسیم و ترسیم تصویر به عنوان پیشرفت داشته باشم. وقتی احساس می کنم طرح خشن کار خود را انجام داده است ، فقط شی the را پاک می کنم.

در این مرحله من دستورالعمل هایی را در Corel PHOTO-PAINT آورده ام ، و من اغلب از دو یا سه دستورالعمل در پکیج آموزش کورل دراو  یک زاویه استفاده می کنم و هنگام تعریف دیدگاه ها و ترکیب آنها را می چرخانم. این کاملاً کمک می کند ، خصوصاً اینکه بیشتر کارهای تصویرسازی مجلات و روزنامه ها مهلت کوتاهی دارند و من شبانه روزی کار می کنم. این می تواند استرس زا باشد بنابراین از هر کمکی استقبال می شود تا به سرعت در مورد ترکیب اصلی تصمیم گیری شود. از این طریق می توانم سریعاً یک پیش نویس خالی برای مشتری خود ارسال کنم تا به آنها کمک کند برنامه ریزی خود را انجام دهند ، و می توانم سریع پاسخ بدهم تا ببینم آیا چیزی را بدون در نظر گرفتن دلیل نمی فهمم.

 

 

 

با استفاده از پالت رنگ در مورد طرح رنگ تصمیم بگیرید

هنگام کار با چندین تصویر برای همان مقاله ، ممکن است بخواهید از همان رنگ ها استفاده کنید. این کار را با استفاده از پالت رنگ در Corel PHOTO-PAINT انجام دهید (در CorelDRAW در سند به این پالت رنگ می گویند). من اینها را خیلی دوست دارم. چگونگی و رنگهایی که انتخاب می کنید ممکن است متفاوت باشد ، اما یک کاری که من انجام می دهم این است که به سرعت چندین رنگ پایه را انتخاب کرده و روی یک جسم رنگ آمیزی می کنم ، سپس آنها را به پالت تصویر بکشید و رها کنید ، که به طور پیش فرض در پایین صفحه باز می شود. سپس با استفاده از مثلث مشکی در پنجره تصویر ، منوی حرکت را باز کرده و گزینه Panel> Save As را انتخاب می کنیم. من به این سوتین سفارشی یک اسم منحصر به فرد دادم. من خودم را "تصویرگری-تصویرگری" صدا کردم.

 

به این ترتیب من یک پالت رنگ برای استفاده در پکیج آموزش کورل دراو  هر دو تصویر برای یک مقاله دارم ، که به من قوام رنگی می بخشد. سپس من هنگام کار از این پالت استفاده و اضافه می کنم. همه رنگهای اضافه شده روی مکث خودکار در پالت عکس تنظیم شده اند. بنابراین ، پس از اتمام اولین تصویر ، فقط همان روش را بارها و بارها دنبال می کنم و صفحه تصویر را ذخیره می کنم تا تمام رنگ های جدیدی که استفاده می کنم به پالت "ویرایش-تصویر" اضافه شوند.

 

و از تصویر دوم ، می توانم دوباره روی دکمه شخصی سازی سریع در کنار Docker Manager Object کلیک کنم ، و این بار Color Manager> My Palettes و در اینجا ، پالت رنگ جدید "Editor-Illustration" را باز کنم. ساده و درخشان به عنوان یک آهنگ.

 

 

 

چشم انداز و ترکیب

با نگاهی به طرح های خشن من از کتاب طراحی ، بیشتر متوجه می شوم که چشم انداز و ترکیب به چه صورت است. برای صعود سریع به مرجان PHOTO-PAINT ، مسیرهای خود را می کشم ، قرار می دهم و می چرخانم تا بدانم که افق و نقاط ناپدید شده کجا هستند. اکنون یک ایده تقریبی از ترکیب ایجاد شده است. برای این دو تصویر من از راهنماهای عمودی و افقی برای اولین تصویر پراکنده و از راهنماهای زاویه ای برای تصویر دوم استفاده کردم. کافیست در طراحی با کورل دراو روی prompt دوبار کلیک کرده و بچرخانید. با تصویر دوم زاویه هایی را در جایی قرار دادم که احساس می کردم قفسه های کتاب قرار دارند. هنگامی که من شروع به کشیدن افراد در تصویر کردم (پشت تبلت وسط و جلوی تصویر قرار دارد) همچنین به من کمک کرد.

 

طراحی ، نقاشی و نقاشی هنر

من شروع می کنم با ایجاد یک شی جدید و پر کردن آن در یک رنگ مسطح طبق طراحی با کورل دراو ، در این حالت آبی برای تصویر پراکنده بزرگ. من هنگام وارد کردن و قرار دادن نقاشی خشن ، یک شی جدید ایجاد می کنم ، به عنوان اشاره به سه نفر در شکل.

 

سپس تصویری را که در یک پارک به سبک انگلیسی درست در خارج از شهر گرفته ام ، باز کردم - یک پارک کاخ قدیمی ، که در طول پاییز گرفته شده است. من تصویر را به تک بیت ، خط هنر و سیاه تبدیل کردم (تصویر> تبدیل به سیاه و سفید (بیت 1)). سپس شما آن را به RGB 24 بیتی تبدیل کردید و من شی background پس زمینه را به یک شی واحد تبدیل کردم. من برای پاک کردن رنگ سفید ، از ابزار شفافیت رنگ از جعبه ابزار استفاده کردم و شی in موجود در تصویر را کپی / چسباندم.

 

 

 

همانطور که افراد را ترسیم می کنم به طور موقت قابلیت مشاهده آبجکت انگلیسی را خاموش می کنم (نماد چشم آن لایه را در بلندگوی مدیر شی object غیرفعال کنید). من از یک میخ گرد در یک ابزار رنگی طبق طراحی با کورل دراو  استفاده می کنم ، Quick Doodler> Art Brush را از انتخابگر دسته های قلم مو در نوار خواص انتخاب می کنم تا خطوط من را ترسیم کند. این برس یادآور ناخن قلم نمدی واقعی است. سپس من قابلیت مشاهده شی object انگلیسی پارک را دوباره فعال می کنم و یک جسم جدید ایجاد می کنم ، و شروع به ترسیم مه و زمینه دودی پشت مردم می کنم.

 

When drawing the character, I temporarily turned off the visibility of the British Park object (I disabled the eye icon for this layer in the Object Manager docker). I use the tip of the circular painting tool and select "Quick Doodle"> "Art Brush" from the brush category selector on the property bar to draw the outline. This brush is reminiscent of a real Marker nib. Then I turned on the visibility of the British Park object again and created a new object, and started drawing the fog and smoke-like background behind people. For smoke and fog, I used large soft coverage and medium soft coverage brushes, which are in the same category Quick Graffiti> Art Brushes. Always paint with light touch and light hands, and create multiple layers of objects to collect smoke, fog, and clouds, just like painting on canvas with oil paints and acrylic paints in the real world. You just used the Ellipse Mask tool (Toolbox> Ellipse Mask or keyboard shortcut J) and filled it with white. It is placed behind the English Park object in the Object Manager. I finished the illustration by drawing grass on the front with the same pen tip as the character. By having a larger black area, the title of the article is more prominent. If the illustration is too busy to place the title, it will not work well with the illustration.

https://tinyurl.com/4r983zc4

http://bit.do/fRkdo

https://clck.ru/W5fht

rich_text    
Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido
rich_text    

Comentarios de la página