8 Best Responsive Design Courses for Web

Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido

در این مقاله از دوره های آموزش UiEnlaces a un sitio externo.  بهترین دوره ها را برای یادگیری HTML ، CSS و فتوشاپ را معرفی کرده ایم.
این دوره ها توسط طراحان و توسعه دهندگان مجرب وب ایجاد شده است و هزاران برنامه نویس و توسعه دهنده برای آموزش طراحی وب پاسخگو به این دوره اعتماد کرده اند. همچنین می توانید با آنها همراه شوید تا این مهارت مورد نیاز را از خانه خود بیاموزید.
طراحی وب پاسخگو یکی از مهارتهای اساسی برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب محلی ، طراح وب و حتی یک توسعه دهنده کامل پشته است.

در دو سال گذشته ، تلفن های هوشمند به بخشی بزرگ از زندگی ما تبدیل شده اند. هر یک از ما هر روز از آن استفاده می کنیم. بنابراین اخیراً همه صفحات وب در حال توسعه صفحات پاسخگو مناسب برای هر نوع صفحه نمایش هستند.

اکنون وب سایت ها باید دارای صفحات وب پاسخگو باشند زیرا افراد بیشتری در اندازه های مختلف صفحه نمایش از طریق تلفن های خود به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند. اگر سایت خوب به نظر نرسد که به معنی از دست دادن فروش و درآمد است ، طبق دوره آموزش ui ux آنها خیلی سریع ترک می کنند.

داشتن یک وب سایت پاسخگو به طور مستقیم به معنای تجربه کاربری بهتر و افزایش فروش برای هر تجارت الکترونیکی است.

طراحی وب پاسخگو نوعی روش ایجاد صفحات وب است به گونه ای که آنها به طور خودکار با انواع مختلف دستگاه ها سازگار می شوند ، در حالی که صفحه را تغییر می دهند و رابط کاربری را تغییر می دهند تا تجربه کاربری بهتری داشته باشید.
ابزارهای زیادی وجود دارد که به شما امکان می دهد این نوع صفحات را ایجاد کنید ، و ما دوره های مختلفی را به شما می گوییم که به شما یاد می دهد خود را ایجاد کنید.
8 بهترین دوره برای برنامه ریزی پاسخگو برای مبتدیان در سال 2021
در اینجا لیستی از بهترین دوره آموزش ui ux برای مطالعه طراحی وب پاسخگو وجود دارد. این دوره ها توسط متخصصان ایجاد شده و مورد اعتماد هزاران نفر از توسعه دهندگان وب و جهان است. آنها همچنین بسیار سودآور هستند ، به خصوص دوره های Udemy که می توانید فقط با خرید 10 دلار در فروش گاه به گاه Udemy ، آنها را بخرید.
1. مبانی طراحی وب پاسخگو - HTML5 CSS3 بوت استرپ
این بهترین دوره در Udemy برای یادگیری طراحی وب پاسخگو با استفاده از HTML 5 و CSS 3 است. این دوره به طور خاص برای مبتدیان ایجاد شده است تا با ساختن 5 پروژه اصول HTML و CSS را از ابتدا به آنها بیاموزند.
ایجاد شده توسط دانیل والتر اسکات ، یکی از مربیان پرفروش در Odimy ، در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه با تصاویر و آیکون های پاسخگو کار کنید ، نحوه ایجاد فرم ها و انتخاب فونت های عالی برای سایت خود را یاد خواهید گرفت.

شما همچنین می دانید که چگونه یک نام دامنه با میزبانی تنظیم کنید تا سایت شما برای دیدن دیگران در وب فعال باشد. این ترکیب Bootstrap است تا به راحتی چرخ فلک ، کارت و منوهای پیچیده را اضافه کنید.

این برای مبتدیانی است که هیچ اطلاعی از طراحی صفحه وب در دوره آموزش ui ux ندارند. شامل 16 ساعت و نیم آموزش و 134 منبع قابل بارگیری است. با تشکر فراوان از Daniel Walter Scott برای ایجاد این دوره شگفت انگیز.
این پیوند برای پیوستن به این دوره است - اصول طراحی وب پاسخگو - HTML5 CSS3 بوت استرپ

2. HTML5 + CSS3 + Bootstrap: دوره طراحی وب برای مبتدیان
این دوره دیگری در بالاترین سطح برای یادگیری HTML 5 ، CSS و طراحی وب از Red است. این دوره دارای محتوای مشابه دوره قبلی است. این برنامه همچنین بر روی ترکیب HTML ، CSS و Bootstrap برای ایجاد صفحات وب پاسخگو سفارشی تمرکز دارد.

ایجاد شده توسط Phil Aviner و Nick Walter ، دو مورد از محبوب ترین آموزشها در Odimi ، در این دوره آنلاین در HTML و CSS شما می آموزید که چگونه یک وب سایت حرفه ای و یک ظاهر مدرن با استفاده از بلوک های اساسی ایجاد کنید.

در پایان می توانید HTML ، CSS و Bootstrap را کاملاً ترکیب کنید و شبکه های مورد نظر خود را بسازید.

این آموزش آنلاین ui/ux شامل برگه های پاداش و راهنماهای بارگیری پاداش است که به شما کمک می کند تا به سرعت وب سایت های خود ، نمونه پروژه های واقعی و نکات طراحی را طراحی کنید تا وب سایت های شما حرفه ای به نظر برسند و کار کنند. تمام توضیحات در 8 و نیم ساعت آموزش ویدئویی درخواستی که هر زمان خواستید می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

3. Developing and Responsive Website Design [Corsera Course] This is the best online ui / ux tutorial for studying responsive web design in Corsera. This course is taught by Dr. Matthew Yi King, Dr. Mick Grayson, Dr. Kate Devlin and Dr. Marco Gilli. They are all doctors from the University of London and teach you how to apply the concepts of human-computer interaction design. The goal is to design and build an interactive, modern-looking website. You can also learn how to use responsive layouts to create web designs that fit different page sizes, and how to add interesting navigation and other design elements that look Make your page really professional, learn. At the end of the ui / ux online tutorial you will know how to think of a site for the end user, create custom themes, use Bootstrap to create complete page layouts.

https://tinyurl.com/ztwnj3jzEnlaces a un sitio externo.

http://bit.do/fRke5Enlaces a un sitio externo.

https://clck.ru/W5iZyEnlaces a un sitio externo.

rich_text    
Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido
rich_text    

Comentarios de la página