Instagram Marketing Tips

Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido

در این مقاله آموزش تولید محتوا در اینستاگرامEnlaces a un sitio externo. در مورد بازاریابی در این ستاگرام صحبت کرده ایم. به نظر می رسد که طبق نحوه تولید محتوا در اینستاگرام بازاریابی صفحه نقش مهمی در دیده شدن شما داشته باشد.پس در این مقاله ما را همراهی کنید.

اینستاگرام با بیش از 1.16 میلیارد نفر مخاطب تبلیغاتی ، دسترسی چشمگیری به مارک ها ارائه می دهد. و موفقیت بالقوه بازاریابی اینستاگرام در سال جاری رشد چشمگیری داشته است - فقط در سه ماهه آخر سال 76 میلیون نفر رشد کرده اند.90٪ از کاربران اینستاگرام حداقل یک تجارت را دنبال می کنند. و نه تنها کالاهای مصرفی سودآور هستند. بیش از 36٪ از تصمیم گیرندگان B2B هنگام تحقیق درباره محصولات و خدمات جدید از Instagram استفاده می کنند.این صفحه آموزش ساخت محتوا در اینستاگرام به شما کمک می کند استراتژی اینستاگرام خود را تجدید کنید ، خواه تازه کار خود را شروع کنید یا یک متخصص با تجربه هستید.

پاداش: 14 هک صرفه جویی در وقت برای کاربران برق Instagram. برای ایجاد مطالب مهم ، لیست میانبرهای مخفی را از تیم رسانه های اجتماعی Hootsuite دریافت کنید.

راه اندازی یک حساب کاربری در اینستاگرام

قبل از شروع آموزش ساخت محتوا در اینستاگرام، به یک حساب کاربری Instagram یا یک حساب سازنده Instagram نیاز دارید. اگر قبلاً یکی از اینها را دارید ، از نکات زیر رد شوید. اگر از قبل حساب شخصی دارید ، می توانید از مرحله شماره عبور کنید. 3 مورد از این مفاد

اگر در اینستاگرام کاملاً جدید هستید یا در حال ایجاد یک حساب کاربری جدید هستید ، در اینجا چیزی است که باید انجام دهید:

 

مرحله 1: برنامه Instagram را بارگیری کنید

برای iOS

برای اندروید

مرحله 2: ثبت نام کنید

طبق آموزش ساخت محتوا در اینستاگرام برنامه را باز کنید.روی ایجاد یک حساب جدید (در iOS) ضربه بزنید یا از طریق ایمیل یا شماره تلفن (در Android) ثبت نام کنید.ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و روی Next ضربه بزنید.نام کاربری و رمز عبور خود را ایجاد کنید.اطلاعات نمایه خود را پر کنید (اطلاعات بیشتر در مورد نکته 4) و روی Next ضربه بزنید.

مرحله 3: به حساب کسب و کار بروید

به نمایه خود بروید و با توجه به آموزش ساخت محتوا در اینستاگرام روی نماد همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید.روی تنظیمات و سپس حساب ضربه بزنید.روی «سوئیچ به حساب حرفه ای» ضربه بزنید.روی Business ضربه بزنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.از یک حساب کاربری استفاده کنید

فقط درصورتی که از قسمت بالا صرف نظر کرده باشید و قصد دارید با استفاده از یک حساب شخصی به سایر نکات بازاریابی در اینستاگرام بپردازید ، در اینجا دلیل این است که باید تجدید نظر کنید.

صندوق های پست الکترونیکی

اطلاعات تماس و دکمه تماس برای عمل در نمایه شما

یک سازنده حساب طبق آموزش ساخت محتوا در اینستاگرام مزایای خاص خود را برای تأثیرگذاران و محتواسازان دارد. اما برای بیشتر بازاریاب ها ، حساب کاربری محلی است که در آن واقع شده است. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، به بالای پست برگردید و حساب خود را تبدیل کنید.

  1. اهداف خود را مثل دوره تولید محتوا اینستاگرام به روشنی مشخص کنید

همه سیستم عامل های اجتماعی ابزار هستند. اما نمی توانید به طور موثر از این ابزارها استفاده کنید ، مگر اینکه بدانید که در حال ساخت چه چیزی هستید.بازاریابی اینستاگرام می تواند برای بازاریابان مختلف معانی مختلفی داشته باشد. شما به دنبال:

برای تجارت خود حضوری آنلاین ایجاد کنید؟

آگاهی از برند را افزایش دهید؟

سرنخ های جدید دریافت می کنید؟

نام تجاری خود را به عنوان یک رهبر صنعت تاسیس کنید؟

محصولات را مستقیماً از برنامه می فروشید؟

حتی باید طبق دوره تولید محتوا اینستاگرامچند نتیجه متفاوت را با هم ترکیب کنید. اما مگر اینکه بدانید که می خواهید استراتژی اینستاگرام شما شما را به کجا برساند ، احتمالاً به آنجا نخواهید رسید.ما یک پست وبلاگ کامل در مورد تعیین اهداف داریم که به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که مهمترین چیز برای تجارت شما چیست.

مخاطبان خود را بشناسید

دوره تولید محتوا اینستاگرام می تواند به شما کمک کند دریابید که وقتی به نحوه بازاریابی در اینستاگرام فکر می کنید به چه کسی می توانید بهترین دسترسی را داشته باشید به عنوان مثال ، پست ما در Demographics Instagram نشان می دهد که:

فعال ترین اینستاگرام ها بین 18 تا 29 هستند.

ایالات متحده بزرگترین بازار اینستاگرام است.

ساکنان شهری بیشتر از دوستان حومه خود از اینستاگرام استفاده می کنند.

اما این بدان معنا نیست که شما فقط باید سعی کنید از این دوره تولید محتوا اینستاگرام برای رسیدن به آمریکایی های شهری در 20 سالگی استفاده کنید. در عوض ، شما باید بازار هدف خود را مشخص کنید تا بتوانید محتوایی ایجاد کنید که مستقیماً با آن مخاطب صحبت کند.

همچنین زمان آن فرا می رسد که زمان انتخاب گزینه های هدف گذاری برای تبلیغات اینستاگرام خود بسیار مهم باشد.

Optimize your profile. With only 150 characters, your Instagram profile should make a good first impression, convey your brand personality, and tell people why they should follow your Instagram account. Ask a lot in a small space. Fortunately, you can also get some other fields in your Instagram profile to display your branded content and make it easier for people to find you.

https://bit.ly/3BCugYEEnlaces a un sitio externo.

http://bit.do/fRq53Enlaces a un sitio externo.

https://clck.ru/WMt3MEnlaces a un sitio externo.

rich_text    
Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido
rich_text    

Comentarios de la página