AutoCAD software work environment

Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido

در این مقاله به آموزش اتوکدEnlaces a un sitio externo. و به ویژه در زمینه معرفی محیط کار این نرم افزار می پردازیم. با آموزش ساده اتوکد به راحتی قادر خواهید بود به این نرم افزار مسلط شوید.

تیم مهندسی Autodesk گاهی اوقات با استفاده از آموزش ساده اتوکد بازخورد اتوکد و اتوکد LT درخواست هایی را برای بازیابی فضای کاری کلاسیک دریافت می کند. این درخواست ها از طرف افرادی صورت می گیرد که احساس می کنند فیلم فضای زیادی را اشغال می کند یا افرادی که فقط فیلم را دوست ندارند. جدیدترین این ایمیل ها من را به نوشتن نکات این هفته ترغیب کرده است.

اول ، افشای کامل: من یک صفحه کلید کلینگون هستم. آنجا ، من اعتراف کردم - احساس خوبی دارم! بنابراین وقتی روی پروژه های اطراف خانه کار می کنم ، رابط کاربری را با CTRL + 0 پاک می کنم ، یک دست را به صفحه کلید می کشم و دست دیگر را روی ماوس مخصوص بازی های صنعتی قرار می دهم ، من آماده برداشتن طرح هستم.

اما باید اعتراف کنم که آموزش ساده اتوکد- معمار - آرایه خوبی دارد. او فیلم را فراتر از شناخت شخصی سازی کرد. هر برگه گامی در روند کار آن است. تقریباً هر ابزار سفارشی یا راه انداز معمول AutoLISP. هیچ عنصر استفاده نشده ای روی صفحه وجود ندارد.

این یکی از بهترین موارد در مورد اتوکد است. شما می توانید آن را به روش خود داشته باشید! بیشتر اوقات

بنابراین این چیزی است که شما احتمالاً نمی خواهید ببینید ...

رابط کاربری اتوکد  طبق آموزش ساده اتوکد اجزای رابط کاربری بیش از حد بارگیری شده است. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

نکته رابط کاربری اتوکد ، اول

در آموزش سریع اتوکد نحوه خاموش کردن فیلم و ایجاد حداقل فضای کار آمده است:

RIBBONCLOSE را وارد کنید

وارد منوی 1 شوید

روی منوی Tools> Toolbars> AutoCAD> Layers کلیک کنید

روی منوی Tools> Toolbar> AutoCAD> Properties کلیک کنید

شاید چند مورد دیگر در آموزش سریع اتوکد  اضافه کنید - هرچه می خواهید

نوارهای ابزار را در بالای ناحیه طراحی لنگر دهید

MENUBAR 0 را وارد کنید

روی دکمه Work Environment کلیک کنید و جریان را به صورت صرفه جویی کنید. . . ، یک نام "حداقل" یا رابط کاربری خودکار اتوکد به آن بدهید: تنظیمات فضای کاری. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

اکنون با همان دکمه می توانید به راحتی بین محیط کار جابجا شوید. حتی می توانید چند شغل مختلف را برای انواع مختلف پروژه ذخیره کنید.

نکته رابط کاربری اتوکد  در آموزش سریع اتوکد

اگر یک عنصر رابط فقط کاری انجام ندهد ، ممکن است وقت آن باشد که بگوییم: "متاسفم ، اما مجبورم شما را رها کنم".

از Viewcube استفاده نمی کنید؟ NAVVCUBEDISPLAY 0 را وارد کنید

از نوار پیمایش زیر Viewcube استفاده نمی کنید؟ NAVBARDISPLAY 0 را وارد کنید

دکمه های بیکار در نوار وضعیت در پایین سمت راست قرار دارد؟ روی منوی شخصی سازی در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید و موارد مورد نیاز را خاموش کنید.

رابط کاربری اتوکد: منو را سفارشی کنید. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

آیا باید چند دکمه دیگر در آموزش سریع اتوکد  نوار ابزار دسترسی سریع در گوشه بالا سمت راست نشان دهید؟ روی دکمه منوی کشویی سمت راست نوار ابزار کلیک کرده و موارد دلخواه خود را انتخاب کنید.

رابط کاربری اتوکد: نوار ابزار دسترسی سریع. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

برای دسترسی به مولفه های اضافی رابط ، کادر گفتگوی OPTIONS را باز کرده و روی تب View کلیک کنید. البته می توانید دکمه های نوار ابزار و برگه های فیلم را نیز تغییر دهید ، اما این مورد را برای پست بعدی ذخیره می کنیم.

واژه نامه اتوکد - اصطلاحات رابط CAD

منوی برنامه - منویی که با فشار دادن دکمه برنامه طبق آموزش سریع اتوکد  در گوشه سمت راست بالای پنجره برنامه (بزرگ "قرمز" A) نمایش داده می شود. منوی برنامه شامل ابزارهای رایج برای ایجاد ، ذخیره و انتشار یک فایل است.

خط فرمان - یک منطقه متن برای ورود صفحه کلید ، دستورالعمل ها و پیام ها اختصاص داده شده است. خط فرمان را می توان در داخل ویرایشگر لنگر انداخت ، لنگر انداخت یا شناور شد.

Context menu - یک برگه فیلم است که فقط در صورت انتخاب نوع خاصی از شی یا هنگام اجرای دستور خاص نمایش داده می شود. به عنوان مثال ، انتخاب یک باز یا جدول یا اجرای یک دستور MTEXT یک نوار تماس منطبق را نمایش می دهد.

منوی پاپ آپ متنی - منویی که با کلیک راست روی یک شی انتخاب شده به آن دسترسی پیدا می کنید. این منو شامل دستورات مشترک ، همراه با دستوراتی است که برای شی انتخاب شده اعمال می شود.

منویی مطابق با زمینه اتوکد ظاهر می شود.

File tab: a tab at the top of the drawing window, corresponding to the open drawing design tab: a tab adjacent to the model space tab at the bottom of the drawing, which provides a 2D environment in which to create layout and title block viewports Is placed to draw. Multiple layouts can be created for each drawing. Navigation bar-Contains navigation tools common to various Autodesk products. Displayed on the right side of the screen and below ViewCubePan: change the view of the drawing without changing the magnification. ViewCube-a user interface element that displays the current orientation of the model and allows you to interactively rotate the current view or restore the preset view. It is displayed in the upper right corner of the drawing area.

https://bit.ly/36ZCImI

https://tinyurl.com/yzwj7u

https://clck.ru/WNCKz

 

rich_text    
Arrastrar para reorganizar las secciones
Editor de contenido enriquecido
rich_text    

Comentarios de la página